Shitet (Nderrohet) llaptop Lenovo .

Shitet nga: behar 15 Gsh 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptop Lenovo i sapo ardhur nga gjermania nuk ka defekte punon ne menyr te rregullt.

Performancat jon keto .

4gb ram
500 gb hardisk
2 gb kartel grafike
2 procesora
dhe kohzgjatja e bateris deri 3 - 4 or .

Ose nderrohet me iphone 5/ faleminderit.

Mundeni edhe me kontaktu ne fb per arsye se se kam nr funksional per momenntin .
facebook.com/beharluu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim