Tastature per HP Probook 4520s dhe 4525s

Shitet nga: Hp 15 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Tastatura eshte e re ne kese e paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim