loptop

Shitet nga: mentor 20 Tet 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
defekt...kartela grafike..
ram.dhe hd i mungojne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim