Tableti Asus

Shitet nga: Mulii 23 Jan 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Tableta
Shitet Tableti Asus ne gjendje teper te mir funksionale softuerike si dhe ana jashtme i ruajtur pas asnje grrith
Funksionon me 2 kartela

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim