IPAD MINI

Shitet nga: Gazmend 18 Tet 05:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Tableta
Shes Ipad Mini Black 16gb
IOS 9.0.1
APPLE
Ne gjendje shum te mire
I perdorur vetem nga Un (rreth 4-5 muaj)
I ardhur ne paketim prej Zvicrre
Te gjitha progamet i bejne si Facebook, Viber, Instagram, Messenger e plot te tjera
I pershtatshem per Pune dhe Lojra
Kontako +37745259867 edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim