Tablet FX2 PAD7 RK

Shitet nga: Florim Fazliu 19 Gsh 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Tableta
Procesor : Cortex A9 CPU (1,20 GHz)
• Madhesia : 17,8 cm (7') 800 x 480 Multitouch Display
• RAM 512 MB ,
ROM 4 GB dhe mund te i shtohet hapsira deri ne 32 GB (micro SD)
Andorid 4.2.2.
• kamera
• WI-FI
I bejene te gjitha Aplikacionet : Viber , Facebook, Whatsapp, etj
Dhe te gjitha lojrat: Subway Surfy, Temple Run, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim