PS2 - USB - 2 Kontrollera

Shitet nga: Leutrim 24 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Besianë
Shes ps2 ne gjendje te rregullt ka 2 kontroller gjithashtu dhe usb e cila ka pes 16 dhe mund te ja ufus nje loj te cilen e pelqeni ju. Eshte sapo i bler.
045 680 577 ( tel + viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim