PS2 me 2 dorza dhe 8 lojra te ndryshme

Shitet nga: Ermal 08 Pri 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Sony PS2 eshte me 3 dorza dhe 8 lojra te ndryshme eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte i perdorur vetem 20 dite lojrat quhen (PES2012 TUROK WALL.E AUTOBAHN.RASER.POLICE.MADNESS XIII MARCHENHAFTE.REISE BURNOUT.DOMINATOR dhe SPIDERMAN) Kush eshte i interesuar per sony play station 2 te kontaktoj ne numrin: 044-314-656

Qmimi sipas marrveshjes 100EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim