PSP

Shitet nga: V.A 28 Gsh 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Shes psp 3004 , eshte nga gjermania ka memory stick 2 GB , wifi dhe 4 lojra si gta , need for speed , daxter star wars . psp shitet 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim