Play sony 2

Shitet nga: Ensar 20 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Besianë
Play sony 2 me njo doreze dhe nje cd ka edhe nje qip qe ben ti fusni lojat ne te vetem per 35$ mund te na kontaktoni 045637702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim