Play station 2 Soni

Shitet nga: Ben 11 Jan 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Shes Soni 2 me 4 dorza plus pjesa per 4 dorza. Me usb 16 giga dhe softwer te instalum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim