PlaySony 2

Shitet nga: Ensar 20 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Play soni 2 ne gjendje shum te mire , me nje doreze dhe nje cd mund te na kontaktoni ne 045637702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim