Psp Go

Shitet nga: Fitim 07 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Shes kete Psp Go,eshte ne gjendje te mrekullueshme ka me shum se 40-loja dhe mund te shtoni sa te doni ka muzik mund te kesh qasje ne internet etj...per me teper me kontaktoni ne numrin e telefonit 044163185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim