Sony 2

Shitet nga: soni 11 Shk 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes soni me 5 cd orgjinale......dhe me kablla shtes......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim