Sony PS3

Shitet nga: kron 15 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Besianë
Shes Sony PS3 i po sa ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shumë të mirë e NDËRROJ ME IPHONE 5 i ka Te gjitha paisjet i ka 2 joystick(dorza) 250GB memorje +4CD( FIFA 10, PES 2010, BOKS, DHE ASSASIN`S CREED) PER ME SHUMË KONTAKTONI NE KETË NUMER 044-273-243 FOTOT JANË ORIGJINALE .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim