Sony Playstation 2 slim me usb

Shitet nga: Arton 13 Dhj 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Shes SonyPlaystation 2 slim i cili pranon cd original dhe falc,poashtu është i kthyer edhe ne usb ku i ka 3 lojra në usb pes 2013,pes 2014 dhe need4speed hot pursuit,sony është në gjendje shumë të mirë dhe posedon 2 dorëza originale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim