Sony Playstation 2

Shitet nga: Liridon 22 Shk 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Shitet sony playstation 2 ka te integruar chippin per me i lezu edhe cd fallso edhe origjinal
Qmimi 50€


Si dhe shitet biçikleta shum e mir e sa po ardhur nga gjermania
Qmimi 100€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim