Sony Playstation 2

Shitet nga: Redon Bejta 06 Jan 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Besianë
Eshte ne gjendje shum te mir perdorimi ,Eshte i perdorur pak kohe ,ka USB ,Kabllot nuk i ka ,dhe punon vetem Me Usb jo me CD defekte nuk ka .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim