Wii Nintendo 2009

Shitet nga: Isuf Hoti 04 Dhj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Besianë
Punon shumë mirë Axhi maka pru prej Gjermonis qe 3-4 muj
Bonus vine edhe wii montion pack 3cd sensor bar wii montion mega pack 2 joistic dhe kabllot lidhse
Mund te Perdoret dhe si Pc lidhet per Wirelesi dhe mund te shfrytëzohet edhe
per rrjete sociale
Te Gjitha keto per nje qmim Te Arsyeshem
Na kontaktoni edhe ne Viber ne nr 049686296
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim