Xbox live

Shitet nga: Valon 29 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Shes xbox 360 live ne gjendje shum te mir shum pak i perdorur,me qip i lexon edhe lojrat 2.0 dhe 3.0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim