Radio Mp3

Shitet nga: NIKU 14 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet lir dhe eshte ne gjendje shume te mire eshte MP 3 punon shume mire e kam te ngjitur ne Vetur punon shume mire CD me 200 muzik eshte Origjinale po e kam edhe nje SONY e du me shite njeren

Vjen edhe diqka ma lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim