Shes Radion komplet me Boxin me 10 CD dhe Kabllon

Shitet nga: NIKU 02 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes Radion komplet me Boxin me 10 CD dhe Kabllon nderlidhes me Gjatesi 5.5m ne gjendje shume te mire eshte Origjinal dhe eshte i ardhur nga Angli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim