VW,Audi,Seat,Skoda-YATOUR-mp3, USB-SD kartel-AUX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BM ELECTRONIC 08 Shk 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
YATOUR mp3 modulatore (Digital Music Changer)
Instalohet ne radio orgjinale fabrikisht te veturave VW,Audi,Seat,Skoda .
Kontrolli me anë të butonave në radio ekzistuese te vetures dhe butonat e kontrollit në timon tuaj drejtues.
Digital Music Changer (mp3 modulatori) lidhet me kabull direkt ne radio,( jo FM modulator me vale ),
Eshte zavendesim i CD magazines, muzikat vendosen ne USB ose SD kartel, keshtu qe mundesh me i ndrru dhe me i rendite sipas deshires.
Perkrah USB ,SD kartel ,ka AUX hyrje per paisje opcionale.(Iphone,Ipod,DVD etj)
Muzikat ndahen ne grupe ( folldera CD01,CD02,CD03... ),ne aq grupe sa pulla me numra i ka radio, radiot zakonisht i kan 6 deri 10 pulla me numra per radio stacione keshtu qe 6 deri 10 grupe me muzika mundesh me i pas ne dispozicion.
Brenda qdo grupi (CD01,CD02,CD03...) mundesh me i vendose deri 99 kenge,

Jemi perfaqsues per Kosove i kompanis YATOUR , http://www.vcarlink.com/egsjj.asp?id=3

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
Viber,WhatsApp +38649171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com
http://www.facebook.com/BmElectronicService

Per klient nga qytetet tjera produktin mund te jua dergojm me poste te shpejt ekspres brenda Kosoves per 24 ore qe kushton 3 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim