YATOUR Digital Music Changer per OPEL -modulator..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BM ELECTRONIC 13 Maj 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
YATOUR mp3 modulatorë USB,SD,AUX ( Digjital Music Changer)
Instalohet ne radio origjinale fabrikisht të veturave OPEL Astra dhe tjera .
Kontrolli me anë të butonave në radio ekzistuese te veturës dhe butonat e kontrollit në timon tuaj drejtues.
Digjital Music Changer (mp3 modulatori) lidhet me kabull direkt ne radio ,( jo FM modulator me vale ),
Është zëvendësim i CD magazinës, muzikat vendosen ne USB ose SD kartel, kështu qe mundesh me i ndërruar dhe me i rendite sipas dëshirës.
Përkrah USB ,SD kartë deri 8Giga ,ka AUX hyrje për pasje opcionale. (Iphone,Ipod,DVD etj)
Muzikat ndahen ne grupe ( foldera CD01,CD02,CD03... ),ne aq grupe sa pulla me numra i ka radio, radiot zakonisht i kanë 6 deri 10 pulla me numra për radio stacione kështu qe 6 deri 10 grupe me muzika mundesh me i pas ne dispozicion.
Brenda çdo grupi (CD01,CD02,CD03...) mundesh me i vendose deri 99 kënge,

Jemi përfaqësues për Kosove i kompanisë YATOUR ,www.vcarlink.com/egsjj.asp?id=3

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
Viber,WhatsApp, 00 386 49 171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com
www.facebook.com/BmElectronicService

Për klient qe janë nga qytete me larg mund te jua dërgojmë me post te shpejt KO-EX për 24 ore brenda Kosovës qe kushton 3 euro.
Pagesën e bëni kur ta merrni produktin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim