Alpina usb aux cd.

Shitet nga: Kushtrim 23 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
i posedon 3 ngjyra dhe miks e 4-ta.
Kalter,kuqe. Gjelbër. Dhe e perzuer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim