Altoparlan te ndryshem

Shitet nga: Gazi 05 Shk 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Altoparlant te ndyshem te firmave te njoftura origjinal te ri
Na ndiqni ne www.facebook.com/gaziled


Zvuqnika, pajaqalla mp3 stereo,muzik, muzike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim