Altoparlanta bose origjinal te ri

Shitet nga: Gazi 05 Shk 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Jan dy cope origjinal boese

Qmimi 120e per cope per me shume na ndiqni ne www.facebook.com/gaziled
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim