BASS

Shitet nga: kushtrim 27 Pri 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Eshte i ri,
Ka 2 zerues bass, po ashtu ka edhe 2 mini zerues,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim