BASS

Shitet nga: Kushtrim 23 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Firma -BALLISTIC.
Watt sa i ka nuk e dij saktë, veq tu bazu kur kom provu më veturë, pu dashke dikund përmbi 1000.
Eshtë dabëll magnet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim