Blej Hitachi TRK-9140e

Shitet nga: hasan 19 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
blej kasetofon Hitachi TRK-9140e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim