KENWOOD

Shitet nga: kushtrim 28 Maj 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Non
50 x 4 watt.: USB, AUX,CD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim