Muzik

Shitet nga: Shes muzik profesionale 21 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes muzik profesionale ne gjendje te rregullt me dy perforcus me raft te xhamit vjen komplet si shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim