Pajaqall + Bass

Shitet nga: Mergim 14 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pajaqalla eshte 400 w dhe
Bas 1000
Ne gjendje te rregullt punojn shume mire per me shum
+37744900939
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim