Pioneer+Alpina

Shitet nga: labi 22 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: 50x4
shes pioner +alpin te posaardhur nga gjermania pioneer 50e alpina 80e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim