Rode Mikrofon ne gjendje te rregultt

Shitet nga: Rode Mikrofon 12 Tet 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Migrofon rode , 5 muaj garancion , ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim