Shes kastofon AEG cd ne gjendje te rregullt

Shitet nga: florim 18 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kastofon AEG-cd me usb me qip i ka 100WATT x4 ,ne gjendje te rregullt e posa ardhur nga gjermania qmimi shum i volitshem 55 vetem per bleres serioz ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim