Shitet

Shitet nga: Beni 14 Jan 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet kasetofoni me te gjitha paiset qe jon ne foto 3 Antipalanda edhe CD Casat Bass Zmadhus Perfercus
CDja e ka ni perblem nuk pe sill CD duhet mi ja ba ni pastrim synit e tjera te gjitha jon ne rregull ju mir pres blers te sinqert Nr 044-399-763
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim