U shit flm merrjep DVD KENWOOD

Shitet nga: vali 29 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes radio origjinale KENWOOD e posaardhur nga gjermania me te gjitha paisjet dvd USB blutoth osht edhe me touch screen (dmth punon edhe me gisht)si me kan e re flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim