Zerues te ndryshem

Shitet nga: Gazi 05 Shk 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zerues te ndryshem me cilesi te larte origjinal

Na ndiqni ne www.facebook.com/gaziled
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim