kenwood

Shitet nga: berat 05 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
smadhues zeri 600w i pershtatshe per lokale te ndryshme kafiteri restorane etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim