shesum

Shitet nga: anonim 10 Gsh 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes smadhus te zerit te importura nga gjeramania per ma shum.na kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim