Ipod ne gjendje te regullt

Shitet nga: shkelen 18 Tet 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shes ipod-in gjithqka ne rregull eshte si i ri i ka 8gb mund te shtini muzik foto dhe video ne të .
Serial no . YM9152H43QT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim