Shef dritat per lokale shum te bukra

Shitet nga: Dritaa 10 Shk 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shes dritat i kam pas ne dyqan 500 copa por e kam renovu lokalin dhe e kam hap krejt diqka tjeter dhe i kam shit te gjitha gati vetem edhe 120 copa mkan mbetur dritet para 1 viti jan bler 13 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim