Shes sony 2

Shitet nga: Ermal 14 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shes sony 2 në gjendje shumë të mirë një kohë i përdorur.Paisjet janë: Sony 2, cd PES 2012 , dy dorza dhe kabllot e sonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim