Sony Playstation 2

Shitet nga: Sony Playstation 2 26 Dhj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Sony eshte ne gjendje shume te mire ka kabllot e nevojshme nje xhojstik dhe 11CD original

Viber +37744781453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim