2 ekrana Dell ,Acer

Shitet nga: Yll 11 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Shes dy ekrana Dell dhe acer te ardhun nga gjermania cmimi esht i fundit ma lir ska ku shkon dyt jon te holl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim