Cd origjinale per Xbox 360

Shitet nga: Cd origjinal per Xbox 360 22 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes cd origjinal Per xbox 360 ose boj ndrrim me cd tjera per xbox 360.
Cd-jat jane:
Call of Duty (20 Euro)
KinecT Adventures (15 Euro)
Bulletstorm(10 Euro)
Brink(10 Euro)
Cd-jat jane origjinal sic shihen edhe ne foto.
Nese i bleni te gjitha cd-jat bejm leshime.
Mund te kontaktoni ne Viber si dhe ne WhatssApp
+38649168687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim