Kuller samlung cpu , Ram dd2 512,128 ,Ati6000 pro

Shitet nga: fitim 27 Jan 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Besianë
Kuler samlung cpu

Ram : DDR 2 512 mb dhe 128 mb

Ati gra pro 6000 256 mb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim