Laptop

Shitet nga: Hamdi 11 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes laptopat "DELL" dhe "IBM THINKPAD"
Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim