Lenovo TSERIES T61

Shitet nga: Laptop 16 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Laptopit nuk i punon vetem ekrani te gjitha i ka origjinale ka ram prej 4GB dhe memorie prej 280 GB kartele grafike te gjitha

Viber +37744781453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim